Teslimat ve İade

Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

İade ve değişimlerde kargo ücreti alıcıya aittir, karşı ödemeli kargolar kabul edilmez.

Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir.

Yapacağınız tüm iadeleri Sürat kargo aracılığıyla yapabilirsiniz.

Satın alınan her bir ürün, 15 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir.

Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa etiketi ve ambalajı hasar görmemiş şekilde teslim edilmek zorundadır.

Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 15 iş günü içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır.

Tüm bankaların Visa ve Master Card’ ları ile ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz, yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı tutulmaz.

300 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo. Satın aldığınız ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde kolayca iade edebilir ve değiştirebilirsiniz. İade ve değişim için [email protected] adresine mail atmanız yeterlidir.